Join the AKRA family

Różnorodne projekty, ponadprzeciętne zarobki i mnóstwo benefitów. Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj.

chevron-down

Junior Software Developer Full Stack Java / Kotlin

Nasi programiści realizują ciekawe projekty dla naszych klientów, którzy są tak różnorodni, jak nasza firma: od grup korporacyjnych po tradycyjne hamburskie firmy, od średnich przedsiębiorstw po firmy rozpoczynające działalność. Zajmujemy się wszystkim dla naszych klientów, od początku do końca.

Zaczynaj: Natychmiast
Czas trwania: Nieokreślony
Zakres: Pełny etat
Położenie: Hamburg
Twoje zadania:
  • W ramach zróżnicowanych projektów dla klientów tworzysz wysokiej jakości oprogramowanie w środowisku internetowym z wykorzystaniem języka Java lub Kotlin.
  • Rozwijasz się w kierunku fullstack i nie boisz się zmierzyć z front- i back-endem.
  • Wnosisz również wkład w obszarach architektury oprogramowania, doświadczeń użytkownika lub testowania oprogramowania, aby podnieść jakość naszych rozwiązań programowych.
  • Wraz z kolegami z zespołu doradzasz klientom jako partner na równych prawach i wnosisz własne pomysły, śledząc jednocześnie nowe technologie i metody.
Twoje cechy:
  • Ukończone studia informatyczne, praktyka zawodowa w dziedzinie informatyki lub porównywalne kwalifikacje stanowią podstawę sukcesu w naszej firmie.
  • Masz pierwsze doświadczenie w pracy z językiem Java lub Kotlin.
  • Uważasz, że zwinne myślenie jest interesujące i masz ambicję tworzenia kodu wysokiej jakości, nawet jeśli Twoje umiejętności nie są jeszcze wystarczające.
  • Tworzenie dobrego oprogramowania jest dla Ciebie zadaniem zespołowym i wykorzystujesz programowanie w parach, aby uczyć się od kolegów i przekazywać im później swoje doświadczenia.
  • Chcesz dobrze poznać środowisko JavaScript i nie boisz się VanillaJS ani frameworków takich jak Vue, React czy Redux.
  • Masz motywację, aby zdobyć doświadczenie w zakresie środowisk chmurowych (np. AWS, Google Cloud), mikroserwisów i zagadnień DevOps.
  • Nie musisz, ale jesteśmy szczególnie zainteresowani, jeśli chcesz pracować z bazami danych NoSQL, Eventsourcing lub platformami strumieniowymi, takimi jak Kafka lub Kinesis.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego jest dla nas bardzo ważna.
Dlaczego AKRA:
  • Interesujące i ambitne projekty w różnych branżach, wyłącznie w rejonie Hamburga.
  • Samodzielna praca, swoboda twórcza i przejęcie odpowiedzialności.
  • Indywidualny rozwój osobisty i zawodowy, jak również możliwość wypróbowania nowych rzeczy w AKRA-Lab.
  • Sieć doświadczonych programistów (Java) jako partnerów sparingowych.
  • Przyjemna atmosfera pracy z przyjaznymi i pomocnymi współpracownikami oraz krótkie kanały komunikacyjne.
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie.
No i proszę!

Potrafisz już to wszystko? Zgłoś się!
Chcesz się nauczyć więcej? APLIKUJ!

Naszą ambicją jest odkrywanie razem z Tobą Twoich talentów i promowanie ich w najlepszy możliwy sposób. Aktywnie wspieramy naszych pracowników w poznawaniu nowych technologii, doskonaleniu posiadanych umiejętności i jak najlepszym przygotowaniu do pracy w jednym z naszych projektów.

Wykazuj inicjatywę, zaskakuj i przekonuj

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące opisanych stanowisk lub ogólnie AKRA to skontaktuj się z nami. Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać.

+49 40 309535 30

Profile Picture

Andrea von Lehmden

HR Manager
andrea.von.lehmden@akra.de
+49 40 309535 52