Join the AKRA family

Różnorodne projekty, ponadprzeciętne zarobki i mnóstwo benefitów. Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj.

chevron-down

Frontend Developer

Nasi programiści realizują ciekawe projekty dla naszych różnorodnych klientów, niezależnie od tego, czy są to tradycyjne hamburskie przedsiębiorstwa, grupy korporacyjne czy start-upy. Każdy klient jest obsługiwany przez nas kompleksowo. I ty możesz nam w tym aktywnie pomóc.

Zaczynaj: Natychmiast
Czas trwania: Nieokreślony
Zakres: Pełny etat
Lokalizacja: Hamburg
Twoje zadania:
  • Będziesz używać technologii JavaScript, takich jak Vue.js, React.js i Redux, jak i również HTML, CSS i XML.
  • W swoim projekcie będziesz odpowiedzialny za implementację frontendowej częście aplikacji oraz będziesz doradzać zespołowi w kwestiach dotyczących architektury frontendowej.
  • Dzięki twoim umiejętnościom projektanta UX, potrafisz zapewnić intuicyjną użyteczność naszego oprogramowania.
  • W swojej pracy dostrzeżesz nie tylko frontend, ale cały produkt. Zaangażujesz się również w backend oraz obszar DevOps.
Twoje cechy:
  • Podstawę twojego sukcesu u nas stanowią ukończone studia informatyczne oraz praktyka zawodowa jako specjalista IT lub w zakresie projektowania stron internetowych.
  • Żyjesz w duchu agile i postrzegasz skuteczne tworzenie oprogramowania jako zadanie zespołowe.
  • Czujesz się pewnie w front-end development z JavaScript i pracowałeś już w profesjonalnych projektach.
  • Pracujesz samodzielnie i doprowadzasz tematy do końca.
  • Dodatkowo doceniamy też doświadczenie w Responsive Web Design.
  • Wymagamy płynnej znajomości języka niemieckiego i minimum dobrej znajomości języka angielskiego.
Dlaczego AKRA:
  • Interesujące i ambitne projekty w różnych branżach z reguły w rejonie Hamburga.
  • Samodzielna praca, swoboda twórcza i przejmowanie odpowiedzialności.
  • Indywidualny rozwój osobisty i zawodowy.
  • Przyjemna atmosfera pracy z przyjaznymi i pomocnymi współpracownikami.
  • Brak hierarchii stanowisk i szybkie kanały komunikacji.
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie.
I ruszamy!

Potrafisz już to wszystko? Zgłoś się!
Chcesz się nauczyć więcej? APLIKUJ!

Naszą ambicją jest odkrywanie razem z Tobą Twoich talentów i promowanie ich w najlepszy możliwy sposób. Aktywnie wspieramy naszych pracowników w poznawaniu nowych technologii, doskonaleniu posiadanych umiejętności i jak najlepszym przygotowaniu do pracy w naszych projektach.

Wykazuj inicjatywę, zaskakuj i przekonuj

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące opisanych stanowisk lub ogólnie AKRA to skontaktuj się z nami. Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać.

+49 40 309535 30

Profile Picture

Andrea von Lehmden

HR Manager
andrea.von.lehmden@akra.de
+49 40 309535 52